فقط با دو ماده در خانه پنیر پیتزای کش دار درست کنید ! (ساده ترین آموزش)هدیه به دردونه
فقط با دو ماده در خانه پنیر پیتزای کش دار درست کنید ! (ساده ترین آموزش)

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مقاله: فقط با دو ماده در خانه پنیر پیتزای کش دار درست کنید ! (ساده ترین آموزش)

فقط با دو ماده در خانه پنیر پیتزای کش دار درست کنید ! (ساده ترین آموزش) فقط با دو ماده در خانه پنیر پیتزای کش دار درست کنید ! (ساده ترین آموزش)
      دردونه آواتار ها  
    فقط با دو ماده در خانه پنیر پیتزای کش دار درست کنید ! (ساده ترین آموزش) فقط با دو ماده در خانه پنیر پیتزای کش دار درست کنید ! (ساده ترین آموزش)

حالت من
    Khoonsard
    فریاد من

..Life is NOT your friend. It's just there
    شبکه های اجتماعی

نوشته های وبلاگ : 6
    پسندیده: 174
    مورد پسند: 80 / 76 پست
    میزان امتیاز: 10

پیش‌فرض فقط با دو ماده در خانه پنیر پیتزای کش دار درست کنید ! (ساده ترین آموزش)

درود
    سال ها بود در تلاش بودم تا در خانه پنیر پیتزا درست کنم. چون کیفیت افتضاح و قیمت های عجیب و غریب پنیرهای پیتزای کارخانه ای در بازار واقعاً غیرمنطقی و سردردآورند..!
    ولی بالاخره با یک آموزش تونستم به این مهم دست پیدا کنم !!

برای تهیه پنیر پیتزای کش دار در خانه، فقط به دو لیتر شیر گاو و مقداری سرکه سفید نیاز داریم.
    نکته مهم پیش از آموزش این که به هیچ عنوان نباید شیر گاو رو بجوشانید. چرا که در این صورت هرگز پنیر پیتزا بدست نخواهد آمد. برای اطمینان از سالم بودن محصول نهایی، با حرارت دادن کامل پنیر در غذا (مثلاً پیتزا)، می توانید خیال خود رو راحت کنید.

ابتدا دو لیتر شیر گاو (پر چرب) رو در قابلمه بریزید. شعله رو ملایم قرار بدید، و شیر رو مرتب هم بزنید تا حرارت بصورت یکسان پخش بشه.
    اگر از حرارت سنج مخصوص پخت و پز استفاده می کنید، شیر رو تا حرارت 50 درجه سانتی گراد گرم کنید. اگر حرارت سنج ندارید، شیر بایستی تا حدی گرم بشه، که انگشت شما حرارت داغ رو براحتی حس بکنه، اما دستتون نسوزه.
    سپس، شش قاشق غذاخوری سرکه سیب رو، در حینی که شیر رو به آرامی هم می زنید، در سه الی چهار مرحله به شیر اضافه کنید.
    این مرحله، نیاز به صبر و حوصله دارد. شیر باید دلمه ببندد، و رنگ شیر از حالت کدر سفید، به کمی شفاف تغییر داده شده، که به آن آب پنیر گفته می شود.
    پس از آنکه تمام شیر به دلمه های پنیر و آب پنیر تبدیل شد، شعله را خاموش کرده، دلمه ها را از داخل قابلمه جمع کرده، آن ها را یک جا کرده و حسابی می چلانیم تا آب پنیر داخل آن خارج شود.

سپس، به مدت سی ثانیه تا یک دقیقه پنیر را داخل همان آب پنیر گرم قرار داده، بلافاصله پنیر را داخل ظرف آب یخ به مدّت سی ثانیه می گذاریم.

بعد پنیر را از آب یخ خارج کرده، در یک کیسه فریزر گذاشته و در فریزر بمدّت یک شب قرار می دهیم.
    روز بعد، پنیر یخ زده را خارج کرده و رنده می کنیم.
    پنیر پیتزای ما آماده ست..!

به همین سادگی
    امیدوارم شما هم مثل من از پنیر پیتزای خانگی خود لذّت ببرید.

نکته مهم اینکه پنیر پیتزای خانگی را نباید بصورت سرد و حرارت ندیده مصرف کرد. البته این یک احتیاط است.
    سپاس

این هم نخستین غذایی که با پنیر پیتزای خانگی خودم درست کردم :

مقالات پیشنهادی :

..

: Contact me

My Personal Blog : desironna.blogfa.com

GM
    :
    admiiiiiiin@Gmail.com

YM :
    admiiiiiiiin@yahoo.com

فقط با دو ماده در خانه پنیر پیتزای کش دار درست کنید ! (ساده ترین آموزش) M A H 3 A (09-10-21)

M A H 3 A آواتار ها  

حالت من
    Konjkav
    فریاد من

و خدایی که به شدت کافی ست...
    پسندیده: 83
    مورد پسند: 162 / 152 پست
    میزان امتیاز: 10

پیش‌فرض

عالی بود باید امتحانش کنم

..

همیشه مادر را به مداد تشبیه میکردم ، که با هر بار تراشیده شدن، کوچک و کوچک تر میشود…
    ولی پدر ..
    یک خودکار شکیل و زیباست که در ظاهر ابهتش را همیشه حفظ میکند
    خم به ابرو نمیاورد و خیلی سخت تر از این حرفهاست
    فقط هیچ کس نمیبیند و نمیداند که چقدر دیگر میتواند بنویسد …
    بیایید قدردان باشیم ..

فقط با دو ماده در خانه پنیر پیتزای کش دار درست کنید ! (ساده ترین آموزش) دردونه (09-10-21)

اطّلاعات مقاله

کاربرانی که در حال مشاهده این مقاله هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این مقاله است. (0 کاربران و 1 میهمان ها)

کلمات کلیدی این مقاله

(ساده، /، 1، 2، 76، com، dorduneh، riz33f04، www، www.dorduneh.com، آب، آرامی، آماده، آمد، آموزش، آموزش)، آن، آنکه، ابتدا، احتیاط، از، است، استفاده، اضافه، اطمینان، افتضاح، اگر، البته، الی، امّا، امیدوارم، انگشت، ای، این، اینکه، با، بازار، بالاخره، باید، بایستی، ببرید، ببندد،، بجوشانید، بدست، بدید،، براحتی، برای، بریزید، بزنید، بشه، بشه،، بصورت، بعد، بعد،، بکنه،، بلافاصله، بمدّت، به، بود، بودم، بودن، پخت، پخش، پر، پز، پس، پنیر، پنیرهای، پیتزا، پیتزا،، پیتزای، پیدا، پیش، تا، تبدیل، ترین، تغییر، تلاش، تمام، تهیه، توانید، تونستم، ثانیه، جا، جمع، چرا، چرب، چلانیم، چهار، چون، حالت، حدی، حرارت، حس، حسابی، حوصله، حینی، خارج، خاموش، خانگی، خانه، خانه،، خود، خودم، خیال، داخل، دادن، داده، داده،، دار، دارد، داریم، داغ، در، درجه، درست، درود، دست، دستتون، دقیقه، دلمه، دهیم، دو، را، راحت، رنده، رنگ، رو، رو،، روز، زده، زنید،، سادگی، ساده، سال، سالم، سانتی، سپاس، سپس،، ست، سرد، سردردآورند، سرکه، سفید، سفید،، سنج، سه، سی، سیب، شب، شد،، شده،، شش، شعله، شفاف، شما، شود، شیر، صبر، صورت، ظرف، عجیب، عنوان، غذا، غذاخوری، غذایی، ‏غریب، غیرمنطقی، فریزر، فقط، قابلمه، قاشق، قرار، قیمت، کارخانه، کامل، کدر، کرد، کردم، کرده، کرده،، کُش، کمی، کنم، کنید، کنید،، کنیم، که، کیسه، کیفیت، گاو، گذاریم، گذاشته، گراد، گرم، گفته، لذت، لیتر، ما، ماده، مثل، مثلا، محصول، مخصوص، مدت، مرتب، مرحله، مرحله،، مصرف، مقداری، ملایم، من، مهم، می، نباید، نخستین، نخواهد، ندارید،، ندیده، نسوزه، نکته، نهایی،، نیاز، ها، های، هرگز، هم، همان، همین، هیچ، و، واقعا، ولی، یخ، یک، یکسان

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

مجوزهای ارسال و ویرایش

•  
    • غیرمجاز است. ایجاد مقاله جدید
    • غیرمجاز است. امکان ارسال پاسخ
    • غیرمجاز است. امکان پیوست فایل
    • غیرمجاز است. ویرایش پست خود
    •  
    این انجمن ها، با استفاده از نسخه 4.2.5 سیستم vBulletin کار میکند، و تمام حقوق این سیستم، متعلّق به شرکت Jelsoft Enterprises Ltd می باشد.
    تمامی مطالب مطابق با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران می باشد، و هرگونه کپّی برداری بدون ذکر منبع "..:: مجموعه بزرگ اینترنتی پارسی زبانان | دردونـــــه ::.." ،غیر مجاز است.
    طرّاحی اختصاصی کلّیه قالب های منصوب روی این مجموعه اینترنتی، توسّط صاحب امتیاز آن طرّاحی و نصب گردیده است.
    این انجمن ها، توسّط صاحب امتیاز مجموعه پشتیبانی می شوند
    فارسی سازی توسط
    VB Iran

مجموعه بزرگ اینترنتی پارسی زبانان | دردونـــــه